Oversigt over tilmeldte firmahold til 2019.
OBS. Der kommer ikke flere opdateringer på denne side inden løbet - se startlister i stedet for!

Send en mail til ballerup.ok@gmail.com eller ring til Annette Bonde fra Ballerup orienteringsklub på 27149062(mobil), hvis der er fejl i dit hold.

Firmahold Løber(køn) Bane Løbsdag Evt Nr
Zealand Pharma 1Gitte Hoffmann(K)Svær 4Onsdag Tidlig start1011
Ditte Olsen(K)Svær 4 1012
Martin Wallin(M)Svær 6 1013
Helle Hassan(K)Svær 4 1014
Zealand Pharma 2Henrik Mathisen(M)Svær 6Onsdag Tidlig start1021
Hanne Rasmussen(D)Svær 4 1022
Anja Bugge(K)Svær 4 1023
Charlotte Rezai(K)Let 6 1024
Zealand Pharma 3Frederik Beck(M)Svær 4Onsdag Tidlig start1031
Lone Due(K)Svær 4 1032
Heidi Madsen(K)Svær 4 1033
Lone Nielsen(K)Svær 3 1034
Zealand Pharma 4Dorte Thybring(K)Svær 6OnsdagTidlig start1041
Lisbeth Rankløve(K)Svær 4 1042
Line Stub(K)Svær 4 1043
Peter Beljaev(M)Svær 6 1044
DBC LæsehesteneHanne Lydom Thomsen(K)Let 4OnsdagTidlig start1051
Susanne Thorsted Münster(K)Svær 4 1052
Piet Seiden(M)Let 6 1053
Tommy Schomacker(M)Let 6 1054
Neon Signs 1Dirk(M)Let 6Onsdag 1061
Ivar(M)Let 6 1062
Mona(K)Let 6 1063
NN1(M)Let 6 1064
DBC NetuglerneBirgitte V. Jensen(K)Let 3Onsdag 1071
Camilla Riis Petersen(K)Let 6 1072
Else Holst Weldingh(K)Let 6 1073
Jeppe Pitzner-Schmidt(M)Svær 6 1074
DBC BogormeneAnja Velter(K)Svær 3Onsdag 1081
Per Mogens Petersen(M)Svær 4 1082
Erik Elkjær Koch(M)Let 6 1083
Thomas Döör(M)Let 6 1084
NAGLine Dolling(K)Let 3OnsdagMellemstart1091
Søren Jensen(M)Let 6 1092
Julie Christiansen(K)Svær 4 1093
Leif E. Larsen(M)Svær 6 1094
Neon Signs 2Sanne(K)Let 6Onsdag 1101
Gitte(K)Let 6 1102
Jannie(K)Let 6 1103
NN2(M)Let 6 1104
Arbejdstilsynets hold 2Tina(K)Let 4Onsdag 1111
Nanette(K)Let 3 1112
Morten (M)Let 6 1113
Jokeren(M)Let 3 1114
NAG-2Jette Madsen(K)Let 3OnsdagMellemstart1121
Selma Arnholm Jensen(K)Let 3 1122
Louise Christine Oxholm(K)Let 3 1123
Terese Jensen(K)Let 3 1124
DBC KodehajerneKirstine Wilfred Christensen(K)Svær 3Onsdag 1131
Karin Albrecht Pedersen(K)Let 6 1132
Ole Stig Hansen(M)Let 6 1133
Jacob Christian Poulsen(M)Svær 4 1134
SymphRunners Christine Enoch Nielsen(K)Let 3Onsdag 1141
Sofie Ellebæk Pollman(K)Let 3 1142
Ruth Hendus-Altenburger(K)Let 3 1143
NN3(M)Let 3 1144
SymphTrackRandi West Hansen (K)Let 6Onsdag 1151
Kirstine Reesen(K)Let 6 1152
Pia Holm Olesen(K)Let 6 1153
Frank Nygaard(M)Let 6 1154
SymphLostMichael Monrad Grandal(M)Svær 6Onsdag 1161
Rikke Hald(K)Svær 6 1162
Jacob Hull Edfort Kristensen(M)Svær 6 1163
Morten Brix Sørensen(M)Svær 6 1164
Glycom 2FLNiels(M)Let 6Onsdag 1 vegetar1171
Greta(K)Svær 4 1172
Ted(M)Svær 3 1173
Peter(M)Svær 6 1174
Glycom LNnTAnders(M)Svær 6Onsdag 1 vegetar1181
Louise(K)Let 4 1182
Ingvild(K)Let 6 1183
Eva(K)Let 4 1184
Glycom 3SLNicolas(M)Let 3Onsdag  1191
Simon(M)Let 4 1192
Bruce(M)Let 6 1193
Arpad(M)Svær 4 1194
LEO Thunder GirlsBirgitte Pryds,(K)Let 3Onsdag  1201
Camilla Hansen,(K)Let 3 1202
Karina Sabroe(K)Let 3 1203
Mette Brumvig Eriksen(K)Let 3 1204
Topdanmark. Hold 1Jacob(M)Svær 6onsdag+ Jonas 6 km svær uden for konkurrence iflg. aftale1211
Pia(M)Let 4 1212
Ivan(M)Let 3 1213
Berit(K)Let 4 1214
LEO LollipopsTinna Nielsen(K)Let 4Onsdag 1221
Pernille Christensen (K)Let 4 1222
Trine Schutt(K)Let 4 1223
Malene Beitzel (K)Let 4 1224
Norconsult. Hold 1Aksel Steenbeck (M)Let 3Onsdag 1231
August Steenbeck(M)Let 4 1232
Mette Steenbeck(K)Svær 4 1233
Thomas Steenbeck(M)Let 6 1234
Norconsult . Hold 2Jonatan Harder(M)Svær 4Onsdag 1241
Gustav Harder(M)Svær 4 1242
Maja Thorsen(K)Let 4 1243
Margriet Thorsen(K)Let 4 1244
Norconsult. Hold 3Trine Bay(K)Let 6Onsdag 1251
Ninna Velando(K)Let 6 1252
Maria Alonso(K)Let 4 1253
Bjørn Jakobsen(M)Let 4 1254
Norconsult. Hold 4Dennis Ingemann(M)Svær 4Onsdag 1261
Tobias Ingemann(M)Svær 4 1262
Silas Ingemann(M)Svær 4 1263
Palle Christensen(M)Svær 6 1264
Norconsult. Hold 5Kasper Belibach(M)Svær 6Onsdag 1271
Thomas Bolding Rasmussen(M)Svær 4 1272
Lars Bech Jensen(M)Svær 4 1273
Henrik Storm Nielsen(M)Svær 4 1274
FK-01Christel Valeur Lundberg(K)Let 6Onsdag 1281
Merete Mathiesen(K)Let 6 1282
Kaspar Liebst Bundgaard(M)Let 6 1283
Thomas Franch(M)Svær 4 1284
FK-02Randi Nielsen(K)Let 3Onsdag  1291
Henrik Norsbo(M)Let 3 1292
Stella Westergaard(K)Let 3 1293
Bettina Hyldahl(K)Let 3 1294
FK-03Malene Vedel Alstrøm(K)Let 3Onsdag  1301
Nanna Bjerregaard Skade(K)Let 3 1302
Karina Roos(K)Let 3 1303
Lotte Jønsson(K)Let 3 1304
FK-04Michael Lauritsen(M)Let 6Onsdag 1311
Rikke Ulrich(K)Let 6 1312
Per Nissen(M)Let 6 1313
Gitte Holden Lind(K)Let 3 1314
FDC O-stjernerMatthew Mason(M)Svær 6Onsdag 1 vegetar uden æg1321
Maibritt Susan Schyberg(K)Svær 3 1322
Hans-Henrik Mørup(M)Let 4 1323
Dimple Kakkad(K)Let 3 1324
FDC onsdags snegleneMaria Liva Nilsen(K)Let 4Onsdag  1331
Marianne Bojsen Jacobsen(K)Let 4 1332
Jakob Hansen(M)Svær 3 1333
Vagn Mogensen(M)Let 4 1334
LEO Lady LionsLaila Trolle(K)Let 4Onsdag 1341
Elin Hoffmann (K)Let 4 1342
Helene Gram Pedersen(K)Let 4 1343
Tess Nixey (K)Let 4 1344
Leo FucidinHeidi Esbensen(K)Let 6Onsdag 1351
Thomas Vaarby(M)Svær 3 1352
Martin Aasholm(M)Svær 4 1353
Tom Hansen(M)Svær 6 1354
LEO part oneThomas Farkas (M)Let 3Onsdag  1361
Li Jiang(K)Let 3 1362
Kathrine Abell(K)Let 3 1363
Sofia Portilla(K)Let 6 1364
LEO part twoMaria Høyer-Hansen(K)Let 6Onsdag 1371
Tina Hjort(K)Let 6 1372
Thomas Litman(M)Let 6 1373
Adrian Ewald(M)Let 6 1374
LEO StudentsErik Kjaer Poulsen(M)Let 6Onsdag 1381
Andreas Larsen (M)Let 6 1382
Birita Poulsen(K)Let 6 1383
Louise Frøstrup(K)Let 6 1384
LEO POWER PUF GIRLSLouise Bjoerk Gjerloev(K)Let 4Onsdag 1391
Majken Synia Lind Andreasen(K)Let 4 1392
Mette Theodora Bomhold(K)Let 4 1393
Julie Hoejstrup(K)Let 4 1394
LEO TEAM SJASK I HAVMÅGENNicklas Holleufer(M)Let 4Onsdag  1401
Joao Batista Santos(M)Let 4 1402
Mathias Wentzel Nehm(M)Let 4 1403
Dennis Hansen(M)Let 4 1404
LEO Lets get togetherMorten Lund(M)Let 4Onsdag  1411
Gitte Lund(K)Let 6 1412
Lene Thomsen(K)Let 6 1413
Sanne de Haas(K)Let 6 1414
LEO Walking lionsMai Viholm(K)Let 4Onsdag 1421
Gunvor Almtorp(K)Let 4 1422
Gitte Holm Andersen(K)Let 4 1423
Nahid Razeghi Djahromi (K)Let 4 1424
LEO Lions on trackSusanne Holst Andersen(K)Let 4Onsdag  1431
Noheir Ahmed Makram Abdel Samed (K)Let 4 1432
Susanne Warning Degart (K)Let 4 1433
Lene Munkholm Ellegard(k)Svær 4 1434
LEO Lion cubsAnnemette Koefoed Pedersen(K)Let 4Onsdag  1441
Sofie Samuelsen(K)Let 4 1442
Rikke Brix Olsen(K)Let 4 1443
Christian Lolk Thomsen(M)Let 4 1444
Simcorp 1Poul Mejlsted(M)Let 4Onsdag Sen start1451
Finn Lindstrøm(M)Let 6 1452
Lena Hamborg (K)Svær 3 1453
Allan Peter Engsig-Karup(M)Svær 6 1454
Simcorp 2Anna Tufvasson(K)Let 3OnsdagSen start1461
Johan Boström (M)Let 4 1462
Daniel Overby Hansen(M)Let 6 1463
Peter Olesen(M)Svær 6 1464
Simcorp 3Solveig F. Lund (K)Let 4OnsdagSen start. 1 vegetar!1471
Simone Petterson (K)Let 6 1472
Gerda Jónsdóttir(K)Svær 3 1473
Karin Jørgensen (K)Svær 4 1474
SDFE-FSA-RaketterIan Herbert(M)Let 3TorsdagTidlig start. Plus 1 barn2011
Agnieszka Nielsen(K)Svær 6 2012
Morten Nordahl Møller(M)Let 6 2013
Jonas Enok Olsen(M)Svær 3 2014
SDFE - JOBs veninderMette Jensen(K)Let 4TorsdagTidlig start2021
Tanni Abramovitz(K)Let 4 2022
Trine Lange(K)Let 4 2023
Eva Rosova(K)Let 4 2024
SDFE - FSA-løberneOlav Eggers(M)Let 4TorsdagTidlig start2031
Anita Veihe(K)Let 4 2032
Charlotte Bjerregaard(K)Let 4 2033
Susanne Boiesen(K)Let 4 2034
Arbejdstilsynets hold 1Erik F(M)Svær 6Torsdag 2041
Erik T(M)Svær 6 2042
Jesper(M)Svær 6 2043
Frank(M)Svær 6 2044
Topdanmark. Hold 3Max (M)Svær 6TorsdagGerne 10 - 15 min mellem de to Topdanmark-hold torsdag2051
Torben(M)Let 6 2052
Trine(K)Let 4 2053
Lies(K)Svær 4 2054
SDFE - ADAptive Cruise ControlAnders Fertin(M)Svær 6Torsdag 2061
Thomas Ilum Damsgaard(M)Svær 6 2062
Anne Vendeløkke Olsen(K)Svær 4 2063
Andreas Hvam Hoffmann(M)Let 4 2064
SDFE - AparteDAnsereFrederik Seerup Hass(M)Svær 6Torsdag 2071
Casper Børgesen(M)Svær 4 2072
Bjarne Olander Jensen(M)Svær 6 2073
Esben Taudorf Nørmark(M)Let 4 2074
SDFE - AfsporedeDAnskerePoul-Erik Topshøj(M)Svær 6Torsdag 2081
Jesper Elvig-Jørgensen(M)Svær 6 2082
Jill Slater(K)Svær 4 2083
Hanne Løhmann(K)Svær 4 2084
SDFE - Team THEMMalik Thrane(M)Svær 6Torsdag 2091
Hanne Mortensen(K)Svær 4 2092
Tina Skov Nielsen(K)Svær 4 2093
Elise Thing(K)Svær 4 2094
SDFE - FODLisa Holm-Petersen(K)Let 3Torsdag 2101
Morten Winkler(M)Svær 4 2102
Helena Winkler(K)Svær 4 2103
NN4(M)Svær 4 2104
SDFE - JOBs vennerJohn Kamper(M)Let 4Torsdag 2111
Mogens Skov(M)Let 4 2112
Peter Bartels Petersen (M)Let 4 2113
Peter Limkilde Svendsen(M)Let 4 2114
KRAK flugtplanRolf(M)Let 6Torsdag 2121
Carsten(M)Svær 6 2122
Karin(K)Let 6 2123
Mads P. (M)Let 6 2124
KRAK find vejAnders Thorius(M)Let 3Torsdag 2131
Trine(K)Let 3 2132
Thomas Ø(K)Let 3 2133
Ida(K)Let 3 2134
KRAK snigerneSøren S(M)Let 3Torsdag 2141
Stine(K)Let 3 2142
Alicia(K)Svær 3 2143
Sarah(K)Svær 3 2144
KRAK skovturLone(K)Let 3Torsdag 2151
Pia D(K)Let 3 2152
Charlotte Holme(K)Let 3 2153
Kate(K)Let 3 2154
KRAK LuskerneMaria(K)Let 4Torsdag 2161
Berit(K)Let 4 2162
Gitte S. (K)Let 4 2163
Richard(M)Let 4 2164
Topdanmark. Hold 2Lise(K)Svær 4torsdagGerne 10 - 15 min mellem de to Topdanmark-hold torsdag2171
Steffen(M)Svær 6 2172
Rasmus(M)Let 6 2173
Mogens(M)Svær 3 2174
KMD 1Flemming Jensen (M)Svær 6Torsdag 2181
Henning Hay Sørensen (M)Let 6 2182
Per Brunk (M)Let 3 2183
Peter Hallengreen (M)Svær 4 2184
TandfeerneTina Ottesen(K)Let 3Torsdag3 vegetarer2191
Tina Storm (K)Let 3 2192
Hejdi Næsby Lundsmark(K)Let 3 2193
NN5(M)Let 3 2194
SDFE - GørRenderietFlot!Majbritt Sørensen(K)Svær 3Torsdag 2201
Martin Grøntved(M)Let 6 2202
Gitte Rosenkrantz(K)Svær 4 2203
Per Kolbeck(M)Let 4 2204
SDFE - RESDitte Mørup Frederiksen(K)Let 6Torsdag 2211
Mia Quorp(K)Let 6 2212
Bente Jeppesen(K)Let 4 2213
Yvonne Sørensen(K)Svær 4 2214
SDFE - MOTAstrid Thorup Larsen(K)Svær 4Torsdag 2221
Charlotte Fjeldberg(K)Svær 4 2222
Mac Wendelboe(M)Svær 4 2223
Morten Møller Jespersen(M)Svær 4 2224
SDFE - GenialeEleganteOløbereMette Starup(K)Svær 4Torsdag 2231
Jonathan Klarup(M)Svær 4 2232
Jacob Senstius(M)Svær 4 2233
Thomas Becker(M)Svær 4 2234
SDFE - GEO-iderneFlemming Hjorth Jensen(M)Svær 4Torsdag 2241
Anders Esgaard Christensen(M)Svær 4 2242
Bjarke Skjødt(M)Svær 4 2243
Nina Graasbøl-Schmidt(K)Svær 4 2244
TestHusets Orange LynAllan Tange(M)Let 6Torsdag 2251
Karsten Blomberg(M)Svær 3 2252
Lars Hilmar Bjørstrup(M)Let 3 2253
Helge Sune Nymand(M)Svær 4 2254
TestHusets TechNoLogicCharlotte Hansen(K)Let 3Torsdag 2261
May-Britt Inselmann(K)Let 3 2262
Simon Tiedemann Mikkelsen(M)Let 3 2263
Roland Møller(M)Svær 3 2264
TestHusets InNoWaytionMads Boesen(M)Let 6Torsdag 2271
Martin Jørgensen(M)Let 4 2272
Søren Wassard(M)Svær 3 2273
Thomas Johanneson(M)Let 3 2274
Kbh. kommune, IT Arkitektur 1Brian Deleuran(M)Svær 4Torsdag 2281
Birthe Stenbæk Nielsen(K)Svær 3 2282
Kasper Smed(M)Let 6 2283
Peter Mørck(M)Let 6 2284
Kbh. kommune, IT Arkitektur 2Heidi Christiansen(K)Let 3Torsdag 2291
Clara Iuel Rasmussen(K)Svær 4 2292
Kristian Sørensen Enemark(M)Svær 4 2293
Michael Cannella(M)Svær 3 2294
CG Jensen. Hold 1Karsten Væde(M)Svær 6Torsdag 2301
Ronnie Pettersson(M)Svær 6 2302
Kim Hougaard(M)Svær 6 2303
Kim Schustin(M)Svær 6 2304
CG Jensen. Hold 2Dennis Bruun Christensen(M)Svær 4Torsdag 2311
Ivan Blom(M)Svær 6 2312
Henrik Mieritz(M)Let 4 2313
Jan Kristoffersen(M)Svær 6 2314
CG Jensen. Hold 3Mette Bach Christensen(K)Let 6Torsdag 2321
Johnny Martin Jensen(M)Let 4 2322
Susanne Bruun(K)Let 6 2323
Simon Persson(M)Let 4 2324
CG Jensen. Hold 4Kristine Winther Jessen(K)Let 4Torsdag 2331
Christina Thorøe Kragelund(K)Let 4 2332
Ann Charlotte Adrian (K)Let 4 2333
Brian Mikael Christensen(M)Let 4 2334
SDFE - SAPhanaTorben Claus Pedersen(M)Svær 6Torsdag 2341
Michael Matthison-Hansen(M)Svær 6 2342
Lars Erik Storgaard(M)Svær 6 2343
Camilla Esper Larsen(K)Let 4 2344
SDFE - POVer featuring Dr JudgeRené Thunø Jensen(M)Svær 4Torsdag 2351
Jo Skotte Johansson(K)Svær 4 2352
Pernille Juel Ilie(K)Svær 4 2353
Henrik Ørum Svendsen(M)Svær 4 2354
SDFE - FDD1Nikitta Riber(K)Let 4Torsdag 2361
Mejner Marius Olesen(M)Svær 4 2362
Helle Mette Sørensen(K)Let 3 2363
Maria Klostermann Tapdrup(K)Let 6 2364
SDFE - FDD2Asbjørn Lenbroch(M)Let 6Torsdag 2371
Frank Holdt(M)Let 6 2372
Martin Jensen(M)Let 6 2373
Morten Lindegaard(M)Let 6 2374