Klubstartliste – Firma-O-Løb 2023-05-11
2023-05-11
01 CGJ TEAM 1 kl. 17:30
4SværK
–
Mette Bach Christensen
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Stine Monrad Kollerup
4SværK
3900 m
Start
4SværM
–
Dennis Bruun Christensen
4SværM
3900 m
Start
4SværM
–
Jacob Schrøder
4SværM
3900 m
Start
02 SimCorp kl. 17:31
3SværK
–
Lena Hamborg
3SværK
3025 m
Start
4LetM
–
Poul Mejlsted
4LetM
3750 m
Start
4SværM
–
Finn Lindstrøm
4SværM
3900 m
Start
6SværM
–
Allan Peter Engsig-Karup
6SværM
5475 m
Start
03 CGJ TEAM 3 kl. 17:32
4SværK
–
Hanne Nielsen
4SværK
3900 m
Start
6SværM
–
Mathias Christoffersen
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Ronnie Pettersson
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Tobias Corbard
6SværM
5475 m
Start
04 CGJ TEAM 4 kl. 17:33
4SværM
–
Ehsan Heidary
4SværM
3900 m
Start
6SværM
–
Karsten Væde
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Kim Hougaard
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Michael Johansen
6SværM
5475 m
Start
05 CGJ TEAM 2 kl. 17:34
4SværK
–
Kim Ina Guhle Larsen
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Stephanie Anna Jensen
4SværK
3900 m
Start
4SværM
–
Ivan Blom
4SværM
3900 m
Start
6SværM
–
Jonathan Skovsø Andersen
6SværM
5475 m
Start
06 SDFI - jobber kl. 17:35
3LetK
–
Amalie Polano
3LetK
2950 m
Start
3LetK
–
Theresa Kjærside
3LetK
2950 m
Start
3LetM
–
Peter Bartels
3LetM
2950 m
Start
3LetM
–
Regin Mark Møller-Sørensen
3LetM
2950 m
Start
07 SDFI - jogger kl. 17:36
4SværK
–
Agnieszka Anna Fraszczak Nielsen
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Eva Bøgh
4SværK
3900 m
Start
4SværM
–
Alex Hersfeldt
4SværM
3900 m
Start
6SværM
–
Jesper Dyhr Andersen
6SværM
5475 m
Start
08 SDFI - Take DAT kl. 17:37
6LetM
–
Michael Neidhardt
6LetM
5750 m
Start
6SværM
–
Lars Erik Storgaard
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Michael Matthison-Hansen
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Torben Claus Pedersen
6SværM
5475 m
Start
09 SDFI - DoORbeDAM kl. 17:38
4LetK
–
Anne-Mette W.M. Høeg
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Annette Petersen
4LetK
3750 m
Start
4LetM
–
Anders Færch
4LetM
3750 m
Start
4LetM
–
Søren Ejsing
4LetM
3750 m
Start
10 SDFI - DAMnation kl. 17:39
4LetK
–
Hanne Mortensen
4LetK
3750 m
Start
6LetM
–
Morten Nordahl Møller
6LetM
5750 m
Start
4SværM
–
Casper Børgesen
4SværM
3900 m
Start
4SværM
–
Esben Taudorf Nørmark
4SværM
3900 m
Start
11 SDFI-RES-O kl. 17:40
4LetK
–
Cathrine Sort
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Lene Johansson
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Mia Quorp
4LetK
3750 m
Start
6SværM
–
Mikkel Frese Søderlund
6SværM
5475 m
Start
12 SDFI-RES-O 2 kl. 17:41
4LetK
–
Ann-Charlotte Hviid
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Helene Svart
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Mona Weitzel-Mudersbach
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Stine Lynge Kristiansen
4LetK
3750 m
Start
13 SDFI - KLøGt kl. 17:42
4SværK
–
Pernille Ladegaard-Pedersen
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Tina Skov Nielsen
4SværK
3900 m
Start
6SværK
–
Ida Stilling Egdalen
6SværK
5475 m
Start
6SværM
–
Jens Peter Vesterager
6SværM
5475 m
Start
14 SDFI - KLoGt? kl. 17:43
3SværK
–
Mette Nørgaard
3SværK
3025 m
Start
4SværK
–
Majbritt Westring Sørensen
4SværK
3900 m
Start
4SværM
–
Jesper Elvig-Jørgensen
4SværM
3900 m
Start
6SværM
–
Anders Fertin
6SværM
5475 m
Start
15 SDFI - KøLiG kl. 17:44
4LetK
–
Anna Delcomyn
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Lisbet Tweedy Kjølbye
4LetK
3750 m
Start
3SværK
–
Thorhildur Önnudottir
3SværK
3025 m
Start
4LetM
–
Andreas Hvam Hoffmann
4LetM
3750 m
Start
16 SDFI - KørLiGepænt kl. 17:45
3LetK
–
Anette Klinker
3LetK
2950 m
Start
3LetK
–
Jytte Dahl
3LetK
2950 m
Start
3LetM
–
Søren Saxtorph Jensen
3LetM
2950 m
Start
4SværM
–
Michal Ogrodniczek
4SværM
3900 m
Start
17 SDFI - DATs Life kl. 17:46
4SværK
–
Malene Bille Nielsen
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Stine Dau
4SværK
3900 m
Start
6LetM
–
Morten Lindegaard
6LetM
5750 m
Start
4SværM
–
Peter West-Nielsen
4SværM
3900 m
Start
18 SDFI - Be Right Back kl. 17:47
6SværK
–
Jane Patzy Ørum
6SværK
5475 m
Start
6SværM
–
Albert Wieck Davidsen
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Jesper Erdman Hansen
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Thomas Ilum Damsgaard
6SværM
5475 m
Start
19 SDFI - United kl. 17:48
4LetK
–
Mette C. S. Jensen
4LetK
3750 m
Start
4SværM
–
Mogens Skov
4SværM
3900 m
Start
4SværM
–
Søren W
4SværM
3900 m
Start
6SværM
–
Michael S
6SværM
5475 m
Start
20 SDFI - Holdet uden stedsans kl. 17:49
4SværK
–
Charlotte Andersen
4SværK
3900 m
Start
4SværM
–
Bjarke Skjødt
4SværM
3900 m
Start
4SværM
–
Daniel Sørensen
4SværM
3900 m
Start
4SværM
–
Flemming Hjorth Jensen
4SværM
3900 m
Start
21 Symphogen Stars kl. 17:50
4SværK
–
Elisabeth S
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Malene D
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Stina M
4SværK
3900 m
Start
6SværK
–
Anette H
6SværK
5475 m
Start
22 Symphogen Elite kl. 17:51
4LetK
–
Anne S. V.
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Anne S.K.
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Nanna B.
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Tine E
4LetK
3750 m
Start
23 Symphogen #1 kl. 17:52
6LetK
–
Heidi R.
6LetK
5750 m
Start
6LetK
–
Lisbeth L.
6LetK
5750 m
Start
6LetK
–
Pia H.
6LetK
5750 m
Start
4SværK
–
Rikke H.
4SværK
3900 m
Start
24 Symphogen on top kl. 17:53
4SværK
–
Birgitte T.
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Gitte G
4SværK
3900 m
Start
4SværM
–
Carsten H.
4SværM
3900 m
Start
4SværM
–
Kasper B.
4SværM
3900 m
Start
25 HFORS Water team kl. 17:54
6LetK
–
Kamilla Bach Hove
6LetK
5750 m
Start
6LetK
–
Marie-Louise Andersen
6LetK
5750 m
Start
4SværK
–
Helle Juul Hansen
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Mette Pihl Rose
4SværK
3900 m
Start
26 HFORS Best team kl. 17:55
3LetK
–
Bettina C. Poulsen
3LetK
2950 m
Start
3LetK
–
Hanne Thinghuus
3LetK
2950 m
Start
4LetM
–
Flemming Madsen
4LetM
3750 m
Start
4LetM
–
Rene Vogelius
4LetM
3750 m
Start
27 Novozymes 1 kl. 17:56
6SværK
–
Fiona Becker
6SværK
5475 m
Start
6SværK
–
Ida Krogh Sjoholm
6SværK
5475 m
Start
4SværM
–
Henrik Jørgensen
4SværM
3900 m
Start
6SværM
–
Kim Hansen
6SværM
5475 m
Start
28 Novozymes 2 kl. 17:57
4SværK
–
Caroline Mosbech
4SværK
3900 m
Start
6SværK
–
Dana Bochen
6SværK
5475 m
Start
4SværM
–
Kristian Bertel Rømer Mørkeberg Krogh
4SværM
3900 m
Start
6SværM
–
Jeppe Tams
6SværM
5475 m
Start
29 Novozymes 3 kl. 17:58
4LetK
–
Karoline Lykke Sørensen
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Rikke Festersen
4LetK
3750 m
Start
4LetM
–
Thomas Lykke Sørensen
4LetM
3750 m
Start
6SværM
–
Jesper Vind
6SværM
5475 m
Start
30 Novozymes 4 kl. 17:59
4SværK
–
Line Elgård Nielsen
4SværK
3900 m
Start
6SværK
–
Hanne Tynell
6SværK
5475 m
Start
6SværK
–
Henriette Draborg
6SværK
5475 m
Start
6SværM
–
Erik Schmidt Marcussen
6SværM
5475 m
Start
31 Novozymes 5 kl. 18:00
4LetK
–
Helene Bjerrum
4LetK
3750 m
Start
4LetK
–
Janni Schouw
4LetK
3750 m
Start
4SværK
–
Lone Kierstein Nielsen
4SværK
3900 m
Start
6SværM
–
Jan Frank Nielsen
6SværM
5475 m
Start
32 Krak 1 kl. 18:01
3SværK
–
Berit Virring
3SværK
3025 m
Start
4SværK
–
Filippa Jacobsen
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Ida Maria Schouw
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Trine Jacobsen
4SværK
3900 m
Start
33 Krak 2 kl. 18:02
3LetM
–
Preben Roed
3LetM
2950 m
Start
6LetM
–
Carsten Sarfelt
6LetM
5750 m
Start
6LetM
–
Dennis Olsen
6LetM
5750 m
Start
6LetM
–
Rolf Nissen
6LetM
5750 m
Start
34 Krak 3 kl. 18:03
3LetK
–
Lisbeth Gynther Frølich
3LetK
2950 m
Start
3LetK
–
Maria Ipsen
3LetK
2950 m
Start
3LetK
–
Stine Bendix Espensen
3LetK
2950 m
Start
3LetK
–
Tania Hagen
3LetK
2950 m
Start
35 KMD - Den hårde kerne kl. 18:04
6SværK
–
Hanne Johne
6SværK
5475 m
Start
6SværM
–
Lars Christoffersen
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Marius Madsen
6SværM
5475 m
Start
6SværM
–
Per Brunk
6SværM
5475 m
Start
36 KMD Workzone kl. 18:05
4SværK
–
Katrine Kjærsgaard
4SværK
3900 m
Start
4SværK
–
Marlene van Mourik
4SværK
3900 m
Start
4SværM
–
Jan Ramskov Petersen
4SværM
3900 m
Start
4SværM
–
Mikkel Nielsen
4SværM
3900 m
Start
37 DSM 1 kl. 18:06
4SværK
–
Marianne Rudolph-Hansen
4SværK
3900 m
Start
6SværK
–
Nora Mezo
6SværK
5475 m
Start
4SværM
–
Niels Banke
4SværM
3900 m
Start
6SværM
–
Peter Becker
6SværM
5475 m
Start
38 DSM 2 kl. 18:07
4LetK
–
Lisbeth Knarreborg
4LetK
3750 m
Start
6LetK
–
Maryse Darch
6LetK
5750 m
Start
6SværK
–
Greta Gecse
6SværK
5475 m
Start
6SværM
–
Anders Akselsen
6SværM
5475 m
Start
39 DSM 3 kl. 18:08
3LetK
–
Danica Bajic
3LetK
2950 m
Start
4LetM
–
Benjamin Crow
4LetM
3750 m
Start
6LetM
–
Christer Olsson
6LetM
5750 m
Start
4SværM
–
Arpad Kovacs
4SværM
3900 m
Start
40 DSM 4 kl. 18:09
4LetK
–
Ingvild Amundsen
4LetK
3750 m
Start
6LetK
–
Anita Wichmann-Gustafsson
6LetK
5750 m
Start
4LetM
–
Alberto Ibanez
4LetM
3750 m
Start
6LetM
–
Luca Guerrini
6LetM
5750 m
Start
41 DSM 5 kl. 18:10
3LetK
–
Marie Blatt-Rojek
3LetK
2950 m
Start
4LetK
–
Eva Vengel-Nielsen
4LetK
3750 m
Start
4LetM
–
Manos Papadakis
4LetM
3750 m
Start
6SværM
–
Tomi Kovacs
6SværM
5475 m
Start
Oprettet af MeOS: 03-05-2023 22:33:15