Oversigt over tilmeldte firmahold til årets løb.

Send en mail til ballerup.ok@gmail.com , hvis der er fejl i dit hold. Klik HER hvis du vil tilmelde flere hold.

Firmahold Løber(køn) Bane Løbsdag Evt starttid Nr
LEO Pharma - Ledger LegendsHelen Crusell Baggersgaard(K)Let 3Onsdag17:261971
Kathrine Emanuel(K)Let 3 1972
Jens Christian Berker(M)Let 3 1973
Pernille Rasborg(K)Let 3 1974
Leo Pharma - Fiscal FrontrunnersSteen Nielsen (M)Let 3Onsdag17:271981
Marlene Farsoht Buchardt (K)Let 3 1982
Jakob Sommer (M)Let 3 1983
Dilay Kucukkose(K)Let 3 1984
Leo Pharma - Asset AvengersLasse Desezar(M)Let 4Onsdag17:281991
Jonathan Wallace(M)Let 4 1992
John Holden(M)Let 4 1993
Mads Stender(M)Let 4 1994
Leo Pharma - Equity ExploreresJon Holm(M)Let 4Onsdag17:292001
Oliver Bladmose(M)Let 4 2002
Sarah Zang(K)Let 4 2003
Heine Schultz (M)Let 4 2004
LEO Pharma - Magical MappersLillian Sandø(K)Svær 4Onsdag17:302011
Bente Riis(K)Svær 4 2012
Kamil Gotfryd(M)Svær 4 2013
Stine Roerdam Soendergaard(K)Svær 4 2014
LEO Pharma - QPPV Office QPernille Holmbech(K)Let 3Onsdag17:312021
Lise Yndgaard Storm(K)Let 3 2022
Pernille Gammelgaard(K)Let 3 2023
Veena Vinod Kumar(K)Let 3 2024
LEO Pharma - QPPV Office PMihaela Crainic(K)Let 3Onsdag17:322031
Nitin Sharma(M)Svær 4 2032
Tina Wiwe Fugloe(K)Let 3 2033
Siddarth Rao Kaushal(M)Svær 4 2034
LEO Pharma - Fantastiske KratluskereTom Hansen(M)Svær 6Onsdag17:332041
Thomas Christian Vaarby(M)Svær 4 2042
Martin Aasholm(M)Let 3 2043
Heidi Boedker Esbensen(K)Svær 3 2044
LEO Pharma - BrevduerneLene Kristensen(K)Let 4Onsdag17:342051
Anne-Katrine Aagaard(K)Let 4 2052
Christina Gerlev Thorn(K)Let 4 2053
Jonas Damgaard(M)Let 4 2054
LEO Pharma - Compass ComediansHans-Christian Holten Luetzhoeft(M)Let 4Onsdag17:352061
Carsten Christensen(M)Let 4 2062
Thomas Dahlin Lisborg(M)Let 4 2063
Tomas Schou Winther(M)Let 4 2064
LEO Pharma - Charlies AngelsDorte Aaquist Hougaard(K)Let 4Onsdag17:362071
Mariana Ingemann(K)Let 4 2072
Juli Ramloese-Svendsen(K)Let 4 2073
Marie Helene Andersson(K)Let 4 2074
LEO Pharma - Magical MushroomsMay Debois(K)Let 6Onsdag17:372081
Susanne Cornett(K)Let 4 2082
Louise Broge(K)Let 4 2083
Anuradha Marla(K)Let 4 2084
LEO Pharma - Magical UnicornsLaura Newton(K)Let 6Onsdag17:382091
Tanusri Deb(K)Let 6 2092
Laura Friis Eghorn(K)Let 6 2093
Siz Madsen(K)Let 6 2094
LEO Pharma - Data Nerds running teamAsger Bolet(M)Let 4Onsdag17:392101
Løber 1(M)Let 4 2102
Peter Dahl(M)Let 4 2103
Thomas Lundquist(M)Let 4 2104
LEO Pharma - Data Nerds walking teamJes Torngaard(M)Let 3Onsdag17:402111
Majken Synia Lind Andreasen(K)Let 3 2112
Neel Edeling(K)Let 3 2113
Saurabh Parashar(M)Let 3 2114
LEO Pharma - SkovløverneAnne Lauritsen Pipper(K)Let 6Onsdag17:412121
Marco Santella(M)Let 6 2122
Brian La Dideriksen(M)Let 6 2123
Sanne De Haas(K)Let 6 2124
LEO Pharma - The Map Masters Gert Høy(M)Let 4Onsdag17:422131
Marianne Lind(K)Let 4 2132
Tina Mittag(K)Let 4 2133
Mette Sonne(K)Let 4 2134
LEO Pharma - The BushWalkersGitte Pommergaard Pedersen(K)Let 6Onsdag17:432151
Mie Larsen Broberg(K)Svær 4 2152
Bente Steffansen(K)Let 4 2153
Diana Omkvist(K)Svær 4 2154
Statens It - SIT IILene Nielsen(K)Svær 6Onsdag17:442161
Rares-Ionut Mocanu(M)Svær 6 2162
Pau Go Si (M)Svær 6 2163
Daniel Theis Runchel(M)Svær 6 2164
Statens It - SIT IIIKristian Juul Andersen(M)Let 6Onsdag17:452171
Henrik J. Nielsen (M)Let 6 2172
Janni Lang Alvits (K)Let 6 2173
Johnny Gorits Christiansen(M)Let 6 2174
Statens It - SIT IVJan Haagen Oldrup (M)Let 6Onsdag17:462181
Brian W. Olsen(M)Let 6 2182
Kirsten Hailing(K)Let 6 2183
Gabor Budai(M)Let 6 2184
Statens It - SIT ILouise Ochwat(K)Svær 6Onsdag17:472191
Torben Johansen(M)Svær 6 2192
Thorbjørn Grønborg Eriksen(M)Svær 6 2193
Emma Veen (K)Svær 6 2194
FK Distribution 1Thomas Franch(M)Let 6Onsdag17:482201
Morten Lind(M)Svær 4 2202
Rikke Ulrich(K)Let 6 2203
Alex Jespersen(M)Let 3 2204
FK Distribution 2Rebekka Skovlund(K)Let 4Onsdag17:492211
Gitte Holden Lind(K)Let 4 2212
Lotte Jönsson(K)Let 4 2213
Line Birch Hansen(K)Let 4 2214
FK Distribution 3Christina Kjærgaard(K)Let 3Onsdag17:502221
Cecilia Ellefsen(K)Let 3 2222
Malene Alstrøm(K)Let 3 2223
Vacant 1(K)Let 3 2224
FK Distribution 4Lisbeth Hemmje(K)Let 4Onsdag17:512231
Henriette Stampe Ladegaard(K)Let 3 2232
Allan Abildskov(M)Let 3 2233
Vacant 2(K)Let 3 2234
WSP - Team HaugeKatrine Hauge Smith(K)Let 6Onsdag17:522241
Johanne Hauge Smith(K)Let 6 2242
Gustav Hauge Smith(M)Let 6 2243
Flemming Hauge Andersen(M)Let 6 2244
WSP - Team 2Martin Ledgaard-Sørensen(M)Svær 4Onsdag17:532251
Anna Krog Nielsen(K)Svær 4 2252
Cecilie Skovsø Andersen(K)Svær 4 2253
Anders Hellerup Qvist Pedersen(M)Let 3 2254
WSP - Team 1Ilias Christensen(M)Let 4Onsdag17:54 2261
Nina Raahauge(K)Let 4 2262
Anette Lew(K)Let 4 2263
Michael Howaard Lew(M)Let 4 2264
Genmab: Uden misvisningMartin Hangler(M)Svær 4Onsdag17:552271
Regina Gonzalez Dosal(K)Svær 4 2272
Linea Obel(K)Svær 4 2273
Kasper Rasmussen(M)Svær 4 2274
Genmab: CMC on critical pathTanja Peters(K)Svær 4Onsdag17:562281
Pia Johansen(K)Svær 4 2282
Karen Riskjær(K)Svær 4 2283
Ida Nielsen(K)Svær 4 2284
DBC D1G1TAL 1Else Holst Weldingh(K)Let 4Onsdag17:572291
Ole Stig Hansen(M)Let 4 2292
Kirstine Wilfred Christensen(K)Svær 3 2293
Berit Rodenkam Jørgensen(K)Let 6 2294
DBC D1G1TAL 2Karin Albrecht Pedersen(K)Let 4Onsdag17:582301
Iris Graessner(K)Let 6 2302
Finn Stausgaard(M)Svær 4 2303
Jacob Christian Poulsen(M)Svær 6 2304
DBC D1G1TAL 3Piet Seiden(M)Let 4Onsdag17:592311
Sofie Loke Widell(K)Svær 3 2312
Nikolaj Winther(M)Let 6 2313
Anders Brødsgaard(M)Svær 4 2314
Københavns Kommune, Tender SikkerhedSidsel Glimberg(K)Let 3Onsdag18:002321
Leif Lodahl(M)Let 3 2322
Brian Deleuran(M)Svær 4 2323
Heidi Christiansen(K)Svær 3 2324
Københavns Kommune, PoTSBirthe Nielsen(K)Svær 3Onsdag18:012331
Kirstine Lorensen(K)Let 3 2332
Torben Immisch(M)Let 3 2333
Cecilie Olsen(K)Let 3 2334
HFORS Water TeamTim Mikkelsen(M)Svær 6Onsdag18:022341
Kamilla Bach Hove(K)Let 6 2342
Mette Pil Rose(K)Svær 4 2343
Helle Juul Hansen(K)Svær 4 2344
HFORS Best TeamBettina C. Poulsen(K)Svær 4Onsdag18:032351
Hanne Thinghuus(K)Svær 4 2352
Rene Vogelius(M)Svær 4 2353
Flemming Nygård Madsen(M)Let 4 2354
HFORS Dream TeamJørgen Skaarup(M)Svær 6Onsdag18:042361
Vibeke Lei Kristensen(K)Let 4 2362
Britta Sevelsted Lauritzen(K)Let 3 2363
Mette Thorkilsen(K)Let 3 2364
FORCE Technology 1Mads Holm(M)Svær 4Onsdag18:052371
Rikke Quist Hansen(K)Svær 6 2372
Ditlev Terras Madsen(M)Svær 6 2373
Asger Gade Andersen(M)Svær 6 2374
Topdanmark 1Lise Hostrup(K)Svær 3Onsdag18:062381
Jeppe Pitzner-Schmidt(M)Svær 4 2382
Emil Hostrup(M)Svær 3 2383
Rasmus Pedersen(M)Svær 3 2384
Topdanmark 2Mogens Christensen(M)Svær 4Onsdag18:072391
Kim Nyhjem(M)Svær 3 2392
Lars Hovmund Hansen(M)Svær 6 2393
Steffen Veggerby(M)Svær 6 2394
Topdanmark 3Lene Sonne (K)Let 3Onsdag18:082401
Mathias Larsen(M)Svær 6 2402
Morten Dines Andersen(M)Let 6 2403
Michael Romose(M)Let 3 2404
Topdanmark 4Ivan Hoff(M)Let 3Onsdag18:092411
Nikolaj Andersen(M)Let 4 2412
Trine Møller(K)Svær 6 2413
Max Prang(M)Svær 6 2414
Topdanmark 5Ole Bergsted(M)Svær 3Onsdag18:102421
Jeanette Bergsted(K)Let 6 2422
Tine Andersen(K)Svær 3 2423
Niclas Andersen(M)Svær 3 2424
European Energy - Vedvarende energiMarina García-Agúndez Blanco (K)Svær 6Onsdag18:112431
Maddalena Sala (K)Let 6 2432
Alicia Alarcon Cobacho (K)Svær 6 2433
Dante Augusto Gregorini(M)Let 6 2434
European Energy - Grøn energiTroels Bent Hansen(M)Svær 4Onsdag18:122441
XX(M)Svær 4 2442
YY(M)Svær 4 2443
ZZ(M)Svær 4 2444
Novonesis 11Lisa(K)Let 4Torsdag17:293001
Mette(K)Let 4 3002
Nicole(K)Let 4 3003
Rikke(K)Let 4 3004
Novonesis 1Mette Pontoppidan Rasmussen(K)Let 4Torsdag17:303011
Mette Bjørn Egede(K)Let 4 3012
jesper vind(M)Svær 6 3013
Ulla Rosenberg(K)Svær 3 3014
Novonesis 2Amalie Eichler(K)Svær 6Torsdag17:313021
Leticia Alonso(K)Let 6 3022
Kenneth Efterstigaard(M)Let 6 3023
Kim Hansen(M)Svær 6 3024
Novonesis 3Caroline Mosbech(K)Svær 6Torsdag17:323031
Jesper Brask (M)Let 4 3032
Mette Holse(K)Let 4 3033
Alma Borregaard(K)Let 4 3034
Novonesis 4Fiona Becker (K)Svær 6Torsdag17:333041
Kamilla Sahl Rønne (K)Let 4 3042
Kristina Brun Mortensen(K)Let 4 3043
Henrik Jørgensen(M)Svær 4 3044
Novonesis 5 Birgitte Borch(K)Let 6Torsdag17:343051
Veronica Hidding(K)Let 6 3052
Anne Louise Friis(K)Let 6 3053
Mette Frederiksen(K)Let 6 3054
Novonesis 6Johan Pelck Olsen(M)Let 4Torsdag17:353061
Thomas Poulsen(M)Let 3 3062
Thomas Lykke(M)Let 4 3063
Rikke Festersen(K)Let 4 3064
Novonesis 7Carmen Saenz Ausejo(K)Svær 3Torsdag17:363071
Johanna K.S. Tiemann(K)Svær 3 3072
Helene Bjerrum(K)Let 3 3073
Jannie Schouw (K)Let 3 3074
Novonesis 8Jane Rasmussen(K)Let 4Torsdag17:373081
Anne Bali(K)Let 4 3082
Meera Prasad(K)Let 4 3083
Linda Wulf-Andersen(K)Let 4 3084
Novonesis 9 Christian Munk(M)Svær 6Torsdag17:383091
Vignir Isberg(M)Svær 6 3092
Steven Pilger(M)Svær 6 3093
Ida Virklund(K)Let 4 3094
Novonesis 10Kristian Bertel Rømer Mørkeberg Krogh(M)Let 3Torsdag17:393101
Aske Boisen(m)Svær 3 3102
Dana Ewa Bochen(K)Svær 6 3103
Jeppe Wegener Tams (M)Svær 6 3104
Friluftsrådet - Hold 1Johan Husfeldt(M)Svær 6Torsdag17:403111
Sune Møller Petersen(M)Svær 6 3112
Astrid Grunert Rantorp(K)Let 4 3113
Marie-Louise Gandrup Hall(K)Let 4 3114
Friluftsrådet - Hold 2Pernille Friis Brødsgaard(K)Let 4Torsdag17:413121
Sabine Pedersen(K)Svær 4 3122
Kristian Jager Nykrog(M)Svær 6 3123
Merlin Christophersen(M)Svær 6 3124
SimCorp 1Poul Mejlsted(M)Let 4Torsdag17:423131
Finn Lindstrøm (M)Let 6 3132
Allan Peter Engsig-Karup (M)Svær 6 3133
Lena Hamborg (K)Svær 3 3134
SimCorp 2Helle Hindsgaul (K)Let 4Torsdag17:433141
Frank Vidtfeldt Larsen (M)Let 3 3142
Erik Kronsten Aarslew-Jensen (M)Svær 4 3143
Ivan Artamonov (M)Svær 6 3144
Demant - Amplifiers InsideLeszek Nowak(M)Svær 6Torsdag17:443151
Florencia Garcia(K)Svær 6 3152
Mads Larsen(M)Svær 6 3153
Louise Ottesen(K)Svær 6 3154
Demant - Team Easy OnKenneth Juhl(M)Let 4Torsdag17:453161
Peter Clausen(M)Let 4 3162
Martin Brandt(M)Let 4 3163
Kasper Stahrenberg Andreasen(M)Let 4 3164
Demant - Lost in TranslationDorte Christiansen(K)Svær 4Torsdag17:463171
Pernille Eisensøe(K)Svær 4 3172
Jørgen Møller Nielsen(M)Svær 4 3173
Kim Lucky(M)Svær 4 3174
SDFI - SkovobservationerCharlotte Bjerregaard(K)Let 3Torsdag17:473181
Peter Bartels(M)Let 3 3182
Alex Hersfeldt(M)Svær 4 3183
Regin Møller-Sørensen(M)Let 3 3184
SDFI - Pythonic PathfindersPeter Limkilde(M)Svær 6Torsdag17:483191
Mogens Skov(M)Svær 6 3192
Jeppe Rost-Kronvang(M)Svær 6 3193
Jesper Dyhr Andersen(M)Svær 6 3194
SDFI - Forrygende DatasporsDetektiverLise Sigtenborg Riishede(K)Svær 3Torsdag17:493201
Asbjørn Lenbroch(M)Svær 4 3202
Henrik Ølgaard Ackermann(M)Svær 3 3203
Flemming Hjorth Jensen(M)Svær 4 3204
SDFI - Take DATMichael Matthison-Hansen(M)Svær 6Torsdag17:503211
Torben Claus Pedersen(M)Svær 6 3212
Michael Neidhardt(M)Let 6 3213
Lars Erik Storgaard(M)Svær 6 3214
SDFI - DoORbeDAMAnnette Petersen(K)Let 4Torsdag17:513221
Anne-Mette W.M. Høeg(K)Let 4 3222
Anders Færch(M)Let 4 3223
Søren Ejsing(M)Let 4 3224
KMD Den hårde kerneHanne Johne(K)Svær 6Torsdag17:523231
Carsten Effersøe(M)Svær 6 3232
Kim Nielsen(M)Svær 6 3233
Marius Madsen(M)Svær 6 3234
KMD MedløberneKalle Christiansen(M)Svær 3Torsdag17:533241
Flemming Jensen(M)Svær 4 3242
Per Brunk(M)Svær 6 3243
Preben A(M)Let 4 3244
SDFI - DATs LifeMalene Bille Nielsen(K)Svær 4Torsdag17:543251
Stine Dau(K)Svær 4 3252
Boaz Dall(M)Svær 4 3253
Peter West-Nielsen(M)Svær 4 3254
SDFI - DAMnationCasper Børgesen(M)Svær 4Torsdag17:553261
Hanne Mortensen(K)Let 4 3262
Esben Taudorf Nørmark(M)Svær 4 3263
Mathias Preisler Schødt (M)Svær 4 3264
SDFI - RomkuglerneKaroline Helwigh Kamper (K)Let 6Torsdag17:563271
Morten Nordahl Møller(M)Let 6 3272
Agnieszka Nielsen(K)Svær 3 3273
Stefan Krebs(M)Svær 4 3274
SDFI - GEOiderneLærke Termøhlen(K)Svær 4Torsdag17:573281
Dennis Anthony(M)Svær 4 3282
Rune Theander(M)Svær 4 3283
Bjarke Skjødt(M)Svær 4 3284
SDFI - De Kender HareskoveneRené Thunø(M)Svær 6Torsdag17:583291
Søren Beltofte(M)Svær 6 3292
Henrik Ørum Svendsen(M)Svær 6 3293
Jens Peter Vesterager(M)Svær 6 3294
SDFI - Be Right BackThomas Ilum Damsgaard(M)Svær 6Torsdag17:593301
Jane Patzy Ørum(K)Svær 6 3302
Robert Lindgaard(M)Svær 6 3303
Jesper Erdman Hansen(M)Svær 6 3304
PenSam Hold 1Anne Hvidberg Ørtoft(K)Let 6Torsdag18:003311
Carina Oht Hansen(K)Let 6 3312
Heidi Dida Falk(K)Let 6 3313
Ledig plads(K)Let 6 3314
PenSam Hold 2Merete H (K)Let 6Torsdag18:013321
Henriette W(K)Let 6 3322
Nicolai P(M)Let 6 3323
Jonas K(M)Let 6 3324
PenSam Hold 3Luna M(K)Let 4Torsdag18:023331
Heidi C(K)Let 4 3332
Kristian V(M)Let 4 3333
Ledig plads(K)Let 4 3334
PenSam Hold 4Hanne D(K)Let 4Torsdag18:033341
Rasmus H(M)Let 4 3342
Tino V(M)Let 4 3343
Kjel P(M)Let 4 3344
Arbejdstilsynet TC Øst Hold 1Carsten Jensen(M)Let 3Torsdag18:043351
Camilla Quist Larnkjær(K)Let 3 3352
Mikkel Romme(M)Let 3 3353
Rune Friis Lauridsen(M)Let 3 3354
Arbejdstilsynet TC Øst Hold 2Karen Rasmussen(K)Let 3Torsdag18:053361
Morten Skovsted Eriksen(M)Svær 4 3362
Erik Mandrup Timmermann(M)Svær 4 3363
Trine Kibsgaard(K)Svær 4 3364
Krak 1Preben S.(M)Let 3Torsdag18:063371
Katja T.(K)Let 3 3372
Lisbeth F.(K)Let 3 3373
Laura F.(K)Let 3 3374
Krak 2Helle S.(K)Let 3Torsdag18:073381
Carsten S.(M)Let 6 3382
Berit V.(K)Svær 3 3383
Trine T.(K)Let 4 3384
dsm-firmenich1Peter Becker(M)Svær 6Torsdag18:083391
Marianne Rudolph-Hansen(K)Svær 4 3392
Pau Cunillera Bori(M)Let 3 3393
Nora Mezo(K)Svær 6 3394
dsm-firmenich4Mette Skindersø(K)Svær 6Torsdag18:093401
Dileep Paladugu(M)Svær 4 3402
Martin Matwiejuk(M)Svær 4 3403
Ted Johanson(M)Svær 6 3404
dsm-firmenich5Niels Banke(M)Svær 4Torsdag18:103411
Eva Vengel Nielsen(K)Let 3 3412
Ayla Amin(K)Let 4 3413
Luca Guerrini(M)Let 6 3414
dsm-firmenich2Greta Gecse(K)Svær 4Torsdag18:113421
Maryse Darch(K)Let 6 3422
Anders Akselsen(M)Svær 4 3423
Rodrigo Delgado(M)Let 4 3424
dsm-firmenich3Tomi Kovacs(M)Svær 6Torsdag18:123431
Paula Briones Martin(K)Svær 4 3432
Benjamin Crow(M)Let 4 3433
Arpad Kovacs(M)Svær 4 3434
dsm-firmenich6Getachew Molla(M)Let 6Torsdag18:133441
Rasmus HM (M)Svær 4 3442
dsm-firmenich NN1(M)Let 3 3443
dsm-firmenich NN2(M)Let 3 3444
SDFI - et Kort Øjeblik...Mette Nørgaard(K)Svær 3Torsdag18:143451
Michal Ogrodniczek(M)Let 3 3452
Anders Fertin(M)Svær 6 3453
Jesper Elvig-Jørgensen(M)Svær 4 3454
SDFI - Kort FortaltPernille Ladegaard-Pedersen(K)Svær 4Torsdag18:153461
Thorhildur Önnudottir(K)Let 3 3462
Katarina Ritz(K)Let 3 3463
Søren Saxtorph Jensen(M)Let 3 3464
SDFI - Kort & GodtMajbritt Westring Sørensen(K)Svær 6Torsdag18:163471
Andreas Hvam Hoffmann(M)Svær 4 3472
Tina Skov Nielsen(K)Svær 3 3473
Laura Bjørnholt Larsen(K)Let 4 3474
CGJ ORION 1Kim Houggard(M)Svær 4Torsdag18:173481
Michael Johansen(M)Svær 6 3482
Ronnie Petterson(M)Svær 6 3483
Tobias Corbard(M)Svær 6 3484
CGJ ORION 2Jacob Krarup Schrøder(M)Svær 4Torsdag18:183491
Ida Rosquist(K)Svær 4 3492
Dennis Bruun Christensen(M)Svær 4 3493
Stine Monrad Kollerup(K)Svær 4 3494
CGJ ORION 3Ann Charlotte Adrian(K)Let 3Torsdag18:193501
Kristine Winther Jessen(K)Let 3 3502
Mette Bach Christensen(K)Let 3 3503
Søren Persson(M)Let 3 3504
CGJ ORION 4Karsten Væde(M)Svær 6Torsdag18:203511
Emma Sofie Nielsen(K)Let 4 3512
Marek Kwasniewski(M)Let 4 3513
Ivan Blom(M)Let 4 3514
CGJ ORION 5Stefanie Jensen(K)Let 6Torsdag18:213521
Ehsan Heidary(M)Let 6 3522
Jonathan Skovsø Andersen(M)Svær 6 3523
Niousha Nasiritayebi(K)Let 3 3524